امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
تصویر جدید کالیبان در فیلم لوگان Logan منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   161

تنها 3 ماه تا اکران فیلم لوگان (Logan) باقی مانده است و اثر جدید جیمز منگولد (James Mangold) می‌تواند به یکی از بهترین فیلم‌های سال 2017 تبدیل شود. این اثر آخرالزمانی شبه-وسترن که حال و هوای متفاوتی نسبت به آثار پیشین مجموعه مردان ایکس (X-Men) دارد، باعث شده تا انتظارات طرفداران بسیار بالا رود و با تایید حضور شخصیت ایکس 23 (X-23) نگاه عاشقان کامیک بوک‌ها نیز به سوی فیلم جلب شده است. یکی از شخصیت‌های جذاب این فیلم، کالیبان (Caliban) با بازی استیون مرچنت (Stephen Merchant) است که در تصویر جدید فیلم لوگان، می‌توانید او را مشاهده کنید.

این تصویر توسط مجله ایمپایر منتشر شده است و در زیر می‌توانید آن را ببینید:

تصویر جدید کالیبان در فیلم لوگان Logan منتشر شد

استیون مرچنت، یک کمدین انگلیسی است که در سریال‌هایی همچون اداره (The Office)، سیاهی لشکرها (Extras) و سلام خانم‌ها (Hello Ladies) حضور داشته است. به نظر می‌رسد که در این فیلم، شاهد حضور متفاوتی از او باشیم. در این عکس می‌بینیم که اوضاع برای کالیبان بی‌خطر خوب پیش نمی‌رود. او در قفس گیر افتاده و چهره‌اش نشان می‌دهد که توسط یک دوست در این وضعیت قرار نگرفته است. کالیبان این قابلیت را دارد که کسانی که ژن ایکس دارند را شناسایی کند، او در این فیلم به لوگان پیر و پروفسور ایکس (Professor Charles Xavier) کمک خواهد کرد تا به اهداف‌شان برسند. اینکه همکاری‌اش با لوگان چگونه او را به دردسر خواهد انداخت را باید در فیلم ببینیم. جیمز منگولد تا پیش از اعلام کرده بود که حساب ویژه‌ای بر روی قد بلند استیون مرچنت باز کرده است. با دقتی که در طراحی این شخصیت به کار گرفته شده است، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این شخصیت به یکی از دوست داشتنی‌های مجموعه مردان ایکس تبدیل شود.

در این فیلم، پاتریک استیوارت (Patrick Stewart) یک بار دیگر در نقش پروفسور ایکس حضور دارد و دافنه کین (Dafne Keen) نقش لارا کینی (Laura Kinney) ملقب به ایکس 23 را بازی می‌کند. همچنین حضور بوید هلبروک (Boyd Holbrook) در نقش پیرس (Pierce) در فیلم تایید شده است.

لوگان که قسمت سوم و نهایی از مجموعه مستقل ولورین محسوب می‌شود، درجه بزرگسالانه R دریافت کرده و قرار است آخرین حضور هیو جکمن دوست داشتنی در نقش ولورین باشد. باید دید آیا فیلم می‌تواند همان پایان شکوهمندی که ولورین نیاز دارد را برایش به ارمغان بیاورد یا خیر.

فیلم لوگان در روز «3 مارچ 2017» مصادف با «13 اسفند 1395» روی پرده‌های سینما می‌رود.

منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید