امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
آقای کوجیما با انتشار تصویری سال نو میلادی را تبریک گفت
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   198

آخرین مجله منتشر شده از نشریه معتبر «فامیتسو» (Famitsu) دربردارنده یک پیام تبریک کریسمس از طرف آقای کوجیما و یک تصویر از نماد استودیوی جدیدش، «کوجیما پروداکشنز» (Kojima Productions) بوده که توسط آقای «یوجی شینکاوا» (Yoji Shinkawa) طراحی شده است.

در پیام تبریک آقای کوجیما نوشته شده است که ما سال نو میلادی را به شما تبریک می‌گوییم. استودیوی کوجیما پروداکشنز اولین سالگرد تولد خود را در ماه دسامبر سال 2016 جشن گرفت. سال گذشته تاسیس این استودیو تنها یک رویا بود که ما تنها آرزوی آن را داشتیم. ما آرزو داشتیم تا به فضا سفر کنیم، اما بالاخره اکنون سفینه، پایگاه، موتور و کارکنان را در اختیار داریم و می‌توانیم به آرزویمان جامه عمل بپوشانیم.

از همه کسانی که در سرتاسر جهان از ما پشتیبانی کرده و به ما در طول این سفر کمک کرده‌اند، تشکر و قدردانی می‌کنیم. به همین حاطر است که قصد داریم انتظار طرفداران را بی‌جواب باقی نگذاشته و امیدواریم که امسال، بالاخره موتور خود را روشن کنیم.

از همه شما متشکریم.

(موسس استودیوی کوجیما پروداکشنز، آقای هیدئو کوجیما)

در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را که توسط آقای یوجی شینکاوا طراحی شده است را مشاهده کنید:

آقای کوجیما با انتشار تصویری سال نو میلادی را تبریک گفت

همان‌طور که قبلا اشاره شد، استودیوی کوجیما پروداکشنز یک ساله شده است و آن‌ها در همین سال بازی Death Stranding را که قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شود را معرفی کرده و 2 تریلر مبهم را از آن منتشر کرده‌اند.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید