امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
صحبت های رییس شرکت سونی در رابطه با بازی های سال 2017
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   85

همان‌طور که در جریان هستید، تمرکز اصلی بخش پلی استیشن شرکت سونی در سالی که گذشت، بیشتر بر روی حوضه سخت افزار معطوف شده بود. در سال 2016 شاهد عرضه سخت افزارهایی از جمله پلی استیشن 4 اسلیم، پلی استیشن 4 پرو و پلی استیشن وی آر از طرف این شرکت بودیم.

بر اساس صحبت‌های آقای «شوهی یوشیدا» (Shuhei Yoshida)، رییس استودیوهای جهانی شرکت سونی، بازیکنان و طرفداران برند پلی استیشن می‌توانند شاهد انتشار بازی‌ها و عناوین فوق‌العاده‌ای در سال 2017 باشند که به خوبی از قدرت کنسول پلی استیشن 4 استفاده خواهند کرد.

علاوه بر یوشیدا، آقای «تریوکی توریاما» (Teruyuki Toriyama)، تهیه کننده بازی Bloodborne، نیز اعلام کرد که تیمش سخت مشغول ساخت یک پروژه جاه طلبانه جدید بوده و سعی دارند ایده‌های خود را در بازی جدید پیاده کنند. لازم به ذکر بوده که هنوز مشخص نشده است که پروژه جدید آن‌ها Bloodborne 2 خواهد بود یا خیر.

بازی‌های مورد انتظار زیادی از طرف شرکت سونی برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی شده‌اند که اکثرا در سال 2017 منتشر خواهند شد. این بازی‌ها عبارت انداز: God of War ،Uncharted: The Lost Legacy ،Horizon: Zero Dawn ،Persona 5 و غیره. ناگفته نماند که ممکن است برخی از عناوین نام برده شده در سال 2017 منتشر نشوند.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید