امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
کتاب هنری بازی Persona 5 هم اکنون در دسترس است
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   68

بنا بر اعلام استودیو سازنده بازی Persona 5 کتابی هنری از این بازی برای علاقه‌مندان طراحی شده است. این کتاب با همکاری شرکت «کادوکاوا» (Kadokawa) و استودیو «اتلوس» (Atlus) و نشریه «فامیتسو» (Famitsu) به مرحله چاپ رسیده و پیرامون چگونگی ساخت شخصیت‌ها و مناطق درون بازی جذاب و مهیج Persona 5 است.

خاطر نشان می‌شود که بازی Persona 5 هم‌اکنون در کشور ژاپن منتشر شده و قابل تهیه است؛ در کنار بازی، کتاب هنری نام برده شده نیز در اختیار علاقه‌مندان و بازیکنان قرار داده شده که از طریق بخش مربوط به کشور ژاپن فروشگاه معتبر آمازون قابل سفارش و خرید است. مخاطبین جهت تهیه این کتاب هنری باید مبلغی بالغ بر 3.240 ین (معادل 28 دلار) پرداخت کنند.

از ویژگی‌های این کتاب هنری می‌توان به چگونگی طراحی‌های صورت گرفته اشاره نمود. شما می‌توانید تصاویری از جز به جز مراحل شکل‌گیری و طراحی شخصیت‌ها مشاهده کنید؛ علاوه بر این، اطلاعات منحصر به‌فرد هر شخصیت نیز درون کتاب ذکر شده که به شما کمک می‌‎کند با خصوصیات وی بیشتر آشنا شوید.

همانطور که مستحضر هستید، نسخه غربی بازی نقش آفرینی Persona 5 در تاریخ 4 آپریل سال 2017 میلادی برابر با 15 فروردین 95 منتشر خواهد شد؛ از این رو اگر از طرفداران پر و پا قرص این بازی بوده و تا زمان موعد نمی‌توانید صبر کنید، پیشنهاد می‌کنیم اقدام به مطالعه این کتاب هنری بکنید چرا که جزئیات زیادی پیرامون داستان بازی برای شما فاش می‌کند.

شما کاربران در زیر می‌توانید شاهد تصاویری از کتاب هنری Persona 5 باشید.

کتاب هنری بازی Persona 5 هم اکنون در دسترس است  کتاب هنری بازی Persona 5 هم اکنون در دسترس است
کتاب هنری بازی Persona 5 هم اکنون در دسترس است  کتاب هنری بازی Persona 5 هم اکنون در دسترس است
منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید