امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
اپل آیفون 8 را با نام رمز فراری عرضه خواهد کرد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   91

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع چینی وابسته به اپل، این شرکت در نظر دارد سال آینده نسخه‌ای خاص از آیفون 8 را با نام رمز فعلی فراری نیز عرضه نماید.

تمامی منابع وابسته به اپل معتقد هستند که این شرکت به مناسبت دهمین سال عرضه گوشی آیفون، تغییراتی اساسی در ظاهر نسل بعدی این گوشی هوشمند اعمال خواهد کرد. در همین حال نیز صبح امروز یکی از شرکای سخت افزاری چینی اپل فاش کرد که این شرکت در حال حاضر دست کم بر روی 3 مدل جدید از آیفون نسل جدید با کدهای داخلی D20, D21 و D22 کار می‌کند.

منبع خبر همچنین معتقد است که دو مدل اول از ظاهری شبیه به آیفون 7 بهره برده و صرفاً با به‌روزرسانی‌های حداقلی نسبت به این محصول سال آینده از راه خواهند رسید؛ با این حال مدل D22 نسخه‌ای خاص از این آیفون 8 است که برخی از آن با نام آیفون فراری نیز یاد می‌کنند.

در حالی که قریب به اتفاق اکثر پرچم‌داران سال 2016 به دوربین دوگانه تجهیز شدند، پیش‌بینی می‌شود که سال آینده نیز به‌کارگیری نمایشگرهای بدون حاشیه کناری در این دست از گوشی‌های هوشمند باب شود. در همین راستا نیز شنیده می‌شود که آیفون فراری برخلاف دو مدل مذکور دارای نمایشگری خمیده از نوع امولدی است که سنسور اثر انگشت آن نیز در زیر نمایشگر جای گرفته است.

آیفون فراری همچنین دارای قابلیتی پشتیبانی از شارژر وایرلس بوده و این در حالیست که با قرض گرفتن از ایده آی‌پد پرو، جایگاه سیم کارت نیز در این محصول به قسمت پایین قاب منتقل شده است. در آیفون فراری به طور کلی دو بورد اصلی استفاده شده که اولی جایگاه تراشه A11 بوده و دیگری مکان تجهیزات مخابراتی است.

این محصول همچنین برای اولین بار به حافظه فلش NAND تجهیز شده است. این نوع از حافظه‌ها نسبت به نوع NOR دارای سرعت ذخیره و بازیابی بیشتری هستند. البته این اولین باری نیست که شایعاتی در رابطه با ویژگی‌های احتمالی آیفون 8 به بیرون درز پیدا می‌کند، از این رو برای پی بردن به صحت سقم آن‌ها تنها باید صبر پیشه کنیم.

phonearena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید