امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
بازیکنان بازی Hitman برای به قتل رساندن هدف Elusive جدید به ساپینزا باز می گردند
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   123

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده مشخص شده است جدیدترین هدف Elusive بازی Hitman در شهر ساپینزا (Sapienza) ایتالیا در حال گشت و گذار بوده و بازیکنان بایستی مامور 47 را در به قتل رساندن آن یاری دهند.

در اطلاعات منتشر شده از این ماموریت آمده است که Richard J. Magee معلمی است منفعت طلب که دانش جویان خود را به محض اینکه پولشان به اتمام رسد ترک میکند. یکی از جدیدترین طعمه‌های وی Keith Keeble و سپرده وی است. Keith تحت هیچ شرایطی نباید آسیب ببیند بنابراین بایستی مواظب باشید که تبدیل به تلفات ماموریت نشود.

مشتری که والدین Keith هستند، جهت نجات فرزند و پول خود مصمم بوده بنابراین بایستی Magee را به قتل برسانید و مشتری را خوشحال کنید. وکیل خانوادگی آن‌ها Katherine Feller نیز دیداری با Keith خواهد داشت تا پول در دسترس او را از طریق سرمایه خانواده گسترش دهد و او هم نباید آسیب ببیند.

Magee هم در این دیدار حضور خواهد داشت، بنابراین فرصت مناسبی برای مامور 47 به وجود می‌آید تا وی را به قتل برساند.

نهایت تلاش خود را بکنید، شما 48 ساعت زمان خواهید داشت.

و اما در پایان شایان به ذکر است پاداش اهداف Elusive هم فرق کرده و می‌توانید فهرست آن‌ها را در گالری تصاویر این ماموریت مشاهده کنید:

بازیکنان بازی Hitman برای به قتل رساندن هدف Elusive جدید به ساپینزا باز می گردند  بازیکنان بازی Hitman برای به قتل رساندن هدف Elusive جدید به ساپینزا باز می گردند
منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید