امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
بازی The Division را آخر هفته به صورت رایگان تجربه کنید
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   117

یکی از مورد انتظارترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های سال 2016 بدون شک بازی The Division بود. عنوانی در سبک شوتر/سوم شخص تاکتیکی که تماما آنلاین بود و ساعاتی قبل در آخرین روزهای سال میلادی یوبیسافت اعلام کرده است دارندگان رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود به‌صورت رایگان به تجربه این عنوان مشغول شوند.

هرچند که از زمان انتشار بازی در زمستان سال گذشته همواره ناشر فرانسوی این بازی با انتشار محتواهای جدید و پشتیبانی خوب از بازی The Division بازیکنان را به تجربه این بازی اغوا کرده است، این شرکت اکنون پا را کمی فراتر گذاشته و بازی را طی چند روز آینده (از یکشنبه 28 آذر) برای رایانه‌های شخصی کاملا رایگان کرده است.

برخلاف اکثر بازی‌هایی که در نسخه رایگان پایان هفته آن‌ها محدودیت‌هایی اعمال می‌شود، شما با استفاده از uPlay می‌توانید بازی The Division را بدون هیچ محدودیتی تجربه کنید. البته این مورد شامل بسته‌های الحاقی این عنوان نمی‌شود و برای تجربه آن‌ها می‌بایست مبلغی را پرداخت کنید. همچنین هر پیشروی که در بازی داشته باشید در صورت خرید نسخه اصلی به آن منتقل می‌شود و در طول این دوره (رایگان بودن بازی) 50 درصد تخفیف شامل حال خریدداران می‌شود.

به‌تازگی یوبیسافت بسته جدید Survival را برای این بازی منتشر کرده است که در آن بازیکنان با چالش زنده ماندن در مقابل شکارچیان مواجه می‌شوند.

منبع :Attackofthefanboy

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید