امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
اینفوگرافی هرآنچه باید درباره حراجمعه بدانید
3/00 امتیاز از 1 رای
 تکنولوژی  |     |   101

حراجمعه بامیلو همزمان با بلک فرایدی در ایران برگزار شد. در این جا می‌توانید نگاهی به اینفوگرافیک آمار و ارقام این رویداد داشته باشید.

حراجمعه بامیلو به‌عنوان یکی از موفق‌ترین حراج‌های اینترنتی ایران 5 و 6 آذرماه برگزار شد. در این حراج گروه‌های مختلفی ذی‌نفع بودند. بیش از 1000 فروشنده که با بامیلو همکاری دارند و بیش از 40 میلیون بار در روزهای حراجمعه از بامیلو بازدید شده است.

در یک ساعت اول آغاز حراج، بیش از یک میلیون نفر به بامیلو مراجعه کردند، به همین دلیل برای دقایقی وب‌سایت با تأخیر در عملکرد مواجه شد. مراجعه بیش از انتظار کاربران برای بامیلو و تأمین‌کنندگان کالا غیرقابل‌انتظار بود. خرید در این دو روز 30 برابر روزهای عادی بود و نتیجه آن تأخیر در ارسال کالاها توسط بسیاری از تأمین‌کنندگان بامیلو بود. فروش سریع برخی از کالاها که تخفیف‌های استثنایی داشتند، نشان می‌دهد خرید آنلاین برای بسیاری از مردم جذابیت دارد. در حراجمعه 95 در عرض یک دقیقه حدود 70 عطر مردانه که 39 درصد تخفیف داشت، خریداری شد. تنها طی پنج دقیقه 70 کیف پول مردانه با 50 درصد تخفیف به فروش رسید. یکی از نکات جالب در حراجمعه امسال استفاده کاربران از بامیلو برای ثبت سفارش کالا و خرید بود. در حراجمعه 43 درصد از کاربران از طریق موبایل خرید کرده‌اند. درحالی‌که هنوز هم استفاده از اینترنت در ایران بیشتر از طریق دسکتاپ انجام می‌شود. یکی دیگر از نکات جالب استقبال کاربران از کالاهای ایرانی بود. 75 درصد از محصولات خریداری شده در بخش پوشاک که پرطرفدارترین کالای بامیلو در حراجمعه بود به تولیدات ایرانی اختصاص داشت.

در اینفوگرافی زیر به برخی از اطلاعات جالب درباره حراجمعه 1395 اشاره شده است:

اینفوگرافی هرآنچه باید درباره حراجمعه بدانید


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید