امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
نمایشگر بنکیو SW320 پرچم داری برای عکاس ها
3/50 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   239

BenQ، از تولیدکنندگان خوشنام نمایشگر‌های کامپیوتر، نمایشگر ۴K با اندازه ۳۱.۵ اینچی جدید SW320 را با پنل IPS برای عکاس‌ها معرفی کرد. نقطه تمایز این نمایشگر با سایر محصولات بازار، پشتیبانی از HDR است. SW320 قابلیت بازتولید گستره رنگی وسیع با پوشش ۹۹درصد Adobe RGB و ۱۰۰درصد sRGB و Rec.709 را داراست و همچنین از گستره رنگی DCI-P3 برای سینمای دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

این نمایشگر با پنل ۱۰-بیت IPS و ۱۴-bit LUT قادر به ارایه کیفیت رنگی فوق‌العاده با Delta-E≤۲ است.

SW320 با پنل IPS، اندازه ۳۱.۵ اینچی، وضوح ۳۸۴۰x2160 پیکسل و زاویه دید ۱۷۸ درجه، از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای بهترین عملکرد استفاده می‌کند.

نمایشگر بنکیو SW320 پرچم داری برای عکاس ها

  • گستره رنگی ۹۹درصد Adobe RGB و Technicolor Color Certificate: نمایشگرSW320 گستره رنگی بسیار وسیعی با ۹۹درصد پوشش Adobe RGB ارایه می‌دهد که به طور چشمگیری بزرگتر از فضاهای رنگی sRGB و ۷۰۹ است. همچنین با پشتیبانی از DCI-P3 و ۱۰۰درصد از sRGB و Rec. 709 ،SW320 دارای گواهی از Technicolor برای رعایت استانداردهای سخت‌گیرانه‌ی دقت رنگ در هالیوود، و تولید رنگ‌های ثابت و دقیق است.
  • پشتیبانی از تصاویر دامنه دینامیک بالا (HDR): نمایشگرSW320 با افزایش دامنه دینامیک بین سیاه و سفید برای تصاویری طبیعی و واقعی‌تر، در هر دو ورودی HDMI و DisplayPort از HDR پشتیبانی می‌کند.
  • عمق رنگی ۱۰-Bit، ۱۴-bit 3D LUT، ΔE ≤ ۲: این نمایشگر با تولید بیش از یک میلیارد رنگ، تصاویری یکپارچه ارائه می‌دهد و با ۱۴-bit 3D LUT و ارایه دقت رنگ Delta-E ≤ ۲، رنگ‌ها را با ظرافت و دقتی بالا به نمایش می‌گذارد.
  • کالیبره رنگ با Palette Master Element: برای دستیابی به بهترین تنظیمات رنگی، SW320 با استفاده از یک کالیبراتور و نرم‌افزار Palette Master Element کالیبره می‌شود.
  • یکپارچگی درخشش: SW320 با به‌کارگیری روندهای تنظیم دقیق نور، یکپارچگی مناسبی در درخشش تمام قسمت های نمایشگر ارائه می‌دهد.
  • GamutDuo و حالت سیاه و سفید: GamutDuo به شما امکان این را می‌دهد که تصویر را همزمان در دو گستره رنگی متفاوت در کنار هم ببینید. همچنین می‌توانید عکس‌ها را قبل از شروع ادیت با افکت سیاه و سفید مشاهده کنید.
  • کنترل از راه دور و سایه‌بان: کنترل از راه دور این نمایشگر به شما امکان تغییر حالت رنگ و تنظیمات تصویر را می‌دهد. SW320 همچنین دارای یک سایه‌بان قابل جداسازی است که در هر دو حالت عمودی و افقی قابل استفاده است و مانع تاثیر نورمحیط بر روی تصویر می‌شود.

این نمایشگر دارای یک پایه قابل تنظیم برای کاهش بازتاب نور، Memory Card Reader، پورت USB 3.0 ،HDMI 2.0a و DisplayPort/miniDisplayPort 1.4 است.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید