امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
سومین فصل از حالت Competitive Play بازی Overwatch هم اکنون آغاز شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   161

لحظاتی پیش مطلع شدیم که سومین فصل حالت محبوب Competitive Play بازی Overwatch آغاز شده و شاهد یک تغییر در امتیازبندی مهارت‌ها هستیم، با این حال خبری از پاداش‌های جدید در فصل سوم نیست. با جهت دریافت جزئیات بیشتر همراه باشید.

سومین فصل از حالت Competitive Play بازی Overwatch در حالی چند روز پس از پایان فصل دوم آغاز شده است که متاسفانه پاداش و آیتم جدیدی برای غارت کردن وجود ندارد. با این حال فصل سوم بدون تغییر نبوده و بعضی از بخش‌های بازی با دگرگونی مواجه شده‌اند.

باری دیگر سیستم امتیازبندی مهارت‌ها پس از اینکه شرکت بلیزارد متوجه وجود ایرادات و مشکلاتی در فهرست بازیکنان طلایی و پلاتینیوم شرکت کننده در فصل دوم شد، بهینه سازی شده است. مشکلاتی که موجب می‌شد تعداد فراوانی از بازیکنان به اشتباه در این سطوح قرار گیرند. بلیزارد در این رابطه می‌گوید:

این بدان معناست که برخی از بازیکنان در ابتدای بازی به اشتباه امتیازات و مهارت‌های بسیار بالا دریافت می‌کردند. در نتیجه رقابت در سطوح طلایی و پلاتینیوم در هر مسابقه به طور گسترده‌ای متفاوت بود.

طبق گفته شرکت بلیزارد، در فصل سوم تغییرات و تنظیماتی ایجاد شده است تا بازیکنان را به درستی در سطوح مختلف پخش کند. توسعه دهندگان در ادامه گفتند:

بسیاری از بازیکنان پس از مسابقات فصل سوم امتیازات بسیار پایینتر از حد انتظارشان دریافت خواهند کرد و به این ترتیب پروسه مسابقات به شرایط طبیعی باز خواهد گشت.

شایان به ذکر است بلیزارد قصد دارد مانند این فصل، میان فصول مختلف حالت Competitive Play فاصله بیاندازد.

شما هم اکنون می‌توانید در فصل سوم حالت Competitive Play بازی Overwatch شرکت کرده و به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید