امروز : یکشنبه, 01 بهمن 1396
مشکل جدید در دوربین گوشی های پیکسل گوگل
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   159

به‌تازگی برخی کاربران گوشی‌های پیکسل گوگل از مشکل جدید و عجیب در دوربین این گوشی‌ها خبر داده‌اند که هنوز راهکاری برای آن پیدا نشده است.

پس از این‌که برخی کاربران این گوشی از ایجاد ترک‌های کوچک در بدنه خبر دادند و گوگل هم مشکل Lens Flare در دوربین را تأیید کرد و قول داد آن را با آپدیت نرم‌افزاری حل کند اما حالا برخی کاربران از یک مشکل جدی دیگر در دوربین خبر داده‌اند. ظاهراً برخی اوقات اپلیکیشن دوربین رنگ‌ها را بنفش و صورتی نشان داده و تصویر به هم می‌ریزد. همچنین خطوطی متحرک نیز روی صفحه ظاهر شده و تصویر را خراب می‌کند.

مشکل جدید در دوربین گوشی های پیکسل گوگل

البته این مشکل همیشه ایجاد نمی‌شود و گریبان‌گیر تمامی کاربران پیکسل نیز نشده است اما به‌نظر می‌رسد یک مشکل جدی باشد. یکی از این کاربران می‌گوید وقتی با بخش پشتیبانی گوگل تماس گرفته به او گفته شده تا دیتا و کش اپلیکیشن دوربین را حذف کرده و آن را دوباره اجرا کند اما مشکل حتی با نصب دوباره آن نیز برطرف نخواهد شد. با وجود این‌که بیش از یک‌ماه از گزارش این کاربر در بخش پیکسل انجمن گوگل می‌گذرد و برخی کاربران دیگر نیز وجود این مشکل را در پیکسل خود تأیید کرده‌اند گوگل هنوز در این مورد سکوت کرده است.

با بررسی‌های بیشتر کاربران مشخص شده حتی استفاده از اپلیکیشن‌های دوربین دیگر نیز مشکل را رفع نخواهد کرد و این مشکل تنها گریبان‌گیر نسخه‌های بین‌المللی پیکسل و پیکسل اکس‌ال است. به هر حال امیدواریم مشکل نرم‌افزاری بوده و گوگل بتواند آن را حل کند چرا که این دو گوشی به راه‌های مختلفی وارد بازار کشورمان نیز شده است اما پشتیبانی رسمی از آن‌ها در ایران وجود ندارد و خریداران این گوشی‌ها امکان تعویض رایگان را نیز نخواهند داشت.

phonearena


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید