امروز : دوشنبه, 02 بهمن 1396
آپدیت اندروید 7 برای Xperia XZ سونی از راه رسید
3/50 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   205

سونی در مورد انتشار آپدیت‌ها از سریع‌ترین شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود و امروز عرضه آپدیت اندروید 7 برای گوشی پرچم‌دار خود اکسپریا ایکس‌زد را آغاز کرده است.

پس از خبر شروع عرضه آپدیت اندروید 7 برای اکسپریا ایکس پرفورمنس این شرکت ژاپنی حالا آپدیت اندروید نوقا را برای پرچم‌دار کنونی خود اکسپریا ایکس‌زد (بررسی ) نیز عرضه کرده است. این آپدیت شماره ساخت نرم‌افزار را به 39.2.A.0.327 ارتقا داده و برای هر دو نسخه تک‌سیم و دوسیم‌کارته این گوشی با شماره مدل F8331 و F8332 منتشر شده است.

این آپدیت ویژگی‌های بسیار حیاتی اندروید 7 مثل قابلیت استفاده همزمان از دو اپلیکیشن و همچنین دوام شارژ بالاتر و اعلان‌های بهتر را به همراه خواهد آورد. گفتنی است عرضه آپدیت به‌تازگی شروع شده و معمولاً عرضه آن در تمامی نقاط دنیای یک دوهفته زمان خواهد برد. حجم آپدیت هم حدود یک گیگابایت بوده و به این ترتیب باید پیش از شروع گوشی را کاملاً شارژ کرده و آن را به اینترنت پرسرعتی متصل کنید.

همچنین توصیه می‌کنیم از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده و پس از انجام آپدیت دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

xperiablog


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید