امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
تماشا کنید آیا شکست دادن یکی از باس های بازی Final Fantasy 15 سه روز زمان می برد؟
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   519

با انتشار بازی Final Fantasy 15 ویدیوهای بسیاری از آن در سطح اینترنت و شبکه یوتوب منتشر شده است. در یکی از این ویدیوها که توسط آقای کونان اوبرایان (Conan O’Brien)، کمدین معروف، منتشر شده، اعلام شده است که مبارزه با یکی از باس‌های این بازی 3 روز کامل (72 ساعت) زمان می‌برد. برای کسب طالاعات بیشتر با د رادامه این مطلب همراه باشید.

در آخرین بخش از برنامه Clueless Gamer که توسط آقای کونان اوبرایان درمورد بازی Final Fantasy 15 اجرا شد، او در طول انجام یک ماموریت به صورت اتفاقی با زمین لرزه‌های پی در پی مواجه شد. با دنبال کردن منبع این زمین لرزه‌ها مشخص شد که یکی از باس‌های بسیار بزرگ بازی که به شکل یک لاکپشت غول آسا بوده و کوهی را به دوش می‌کشید، این زلزله‌ها را ایجاد کرده است. در این برنامه اعلام شد که مبارزه با این باس 3 روز کامل طول می‌کشد.

در مصاحبه‌ای که از آقای هجیم تباتا (Hajime Tabata)، کارگردان بازی، در این مورد انجام شد، او گفته است که اعداد و ارقام برای هر بازیکن متفاوت خواهد بود، اما در کل شکست دادن آن باس 15 ساعت طول خواهد کشید.

یکی از کاربران شبکه یوتوب به نام PowerPyx، ویدیویی را در کانال خودش قرار داده است که مبارزه با این لاکپشت غول پیکر را از ابتدا تا شکست آن، نشان می‎‌دهد. این ویدیو 50 دقیقه بیشتر نیست و کاربر مورد نظر هم با شخصیتی که در سطح 69 قرار داشته و به وسیله ضربات ترکیبی این مبارزه را انجام داده است.

او گفته است که مبارزه با این غول در صورتی 72 ساعت به طول می‌انجامد که 71 ساعت از آن را به گشت‌زنی بپردازید. در ادامه می‌توانید ویدیوی مورد نظر را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

هرچند شکست دادن باس بازی Final Fantasy 15 72 ساعت زمان نمی‌برد، اما 50 دقیقه هم زمان طولانی برای مبارزه با یک باس طلقی می‌شود. لازم به ذکر است که کاربر مورد نظر با شکست دادن آن لاکپشت غول پیکر، 50 هزار gil و یک تروفی دریافت کرده و همچنین سطح امتیاز شخصیت نیز افزایش پیدا کرده است.

نظرات خود را در رابطه با بازی Final Fantasy 15 و باس‌های آن را با ما در میان بگذارید.
منبع :GameSpot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید