امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
پایان بازی Final Fantasy XV شش ماه قبل لو رفته بود
3/50 امتیاز از 1 رای
 علم و دانش  |     |   211

بازی Final Fantasy XV هم بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار منتشر شد و منتقدین نیز از این عنوان به گرمی استقبال کردند، انتشار این بازی به این معنی است که بسیاری از بازیکنان آن را به پایان رسانده‌اند و نکته جالب این‌جاست که شخصی 6 ماه قبل پایان این بازی را فاش کرده بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

در ماه مِی شخص ناشناسی در سایت 4chan پوستری را با عنوان اطلاعات داستانی بازی Final Fantasy XV منتشر کرد که در آن بخش‌های پایانی داستان این بازی نوشته شده بود. البته در آن زمان کسی این پوستر را جدی نگرفت و توجهی به صحبت‌های شخص فاش کنند نکرد.

اکنون که بازی منتشر شده بازیکنان متوجه شده‌اند که آن پوستر در واقع پایان بازی Final Fantasy XV را به درستی فاش کرده بود؛ همچنین شخص فاش کننده سرنوشت شخصیت‌های اصلی و باس فایت آخر بازی را نیز درست حدس زده بود. هرچند آن شخص برخی از نکات را اشتباه پیشبینی کرده است، اما در کل اطلاعات دقیق و موثقی را منتشر کرده بود.

کاربران سایت 4chan نسبت به این قضیه بسیار بی‌تفاوت بوده‌اند و همانطور که گفتیم، توجهی به آن نداشته‌اند چرا که این سایت برای ثبت نام هیچ مدرک و یا هویتی از کاربران درخواست نمی‌کند و هر کسی در این سایت می‌تواند هر ادعایی که دلش می‌خواهد، بکند.

لازم به ذکر است که شخص فاش کننده بعدها اعلام کرده بود که بازی Final Fantasy XV بر روی کنسول‌ها وضعیت بسیار افتضاحی دارد و به نظر نمی‌رسد که در تاریخ مقرر شده (30 سپتامبر) منتشر شود. این شایعه نیز به واقعیت تبدیل شد و شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) به صورت رسمی اعلام کرد که بازی با تاخیر در تاریخ 29 نوامبر (9 آذر) منتشر خواهد شد.

جالب این‌جاست که این شخص مدعی شده است که قسمت بعدی این بازی نیز ساخته خواهد شد، اما به شرطی که قسمت فعلی این بازی فروش خوبی را تجربه کند.

نظر شما در رابطه با بازی Final Fantasy XV و داستان آن چیست؟
منبع :kotaku

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید