امروز : پنجشنبه, 02 آذر 1396
EA هیچ وقت شرکت نینتندو را دست کم نگیرید
4/00 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   187

آقای پیتر مور (Peter Moore)، یکی از مسئولان بازاریابی شرکت EA، صحبت‌‎های جالبی درمورد شرکت نینتندو، کنسول سویچ و بازی Titanfall 2 انجام داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

آقای پیتر مور از شرکت EA در جریان کنفرانس خبری که اخیرا برگزار شده بود، درمورد کنسول سویچ شرکت نینتدو و بازی Titanfall 2 به بحث و گفتوگو پرداخته است. آقای مور درمورد کنسول جدید شرکت نینتندو بدون اشاره کردن به عنوان خاصی بیان کرده است که EA قصد دارد یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایش را برای کنسول سویچ منتشر کند. به نظر می‌رسد که EA هم همانند شرکت تیک تو (Take-Two)، منتظر است تا موفقیت سویچ را در بازار ببیند و بعد درمورد نوع پشتیبانی خود از آن کنسول تصمیم بگیرد. آقای مور همچنین گفته است که نباید شرکت نینتندو را دست کم بگیریم.

او گفته است که شرکت نینتندو همیشه یک بخش بسیار مهم در این صنعت بوده است و خواهد بود. آن‌ها توانسته‌اند بعضی از بهترین استودیوهای فرست پارتی و برخی از بهترین بازی‌های انحصاری را به وجود آورند.

ما یکی از بزرگترین طرفداران شرکت نینتندو هستیم. ما رابطه بسیار دیرینه‌ای با یکدیگرداریم که حتی به دهه‌ها قبل برمی‌گردد. مطمئنا همه قبول دارند که آن‌ها اخیرا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌اند، اما هیچوقت، هیچوقت و هیچوقت نباید شرکت نینتندو را در این صنعت دست کم گرفت و از قابلیت استثنایی آن‌ها برای عرضه محصولات و بازی‌های منحصر به فردشان چشم پوشی کرد.

آقای مور از عناوینی مانند Mario، Zelda، Metroid و Pokemon برای تکمیل صحبت‌هایش درمورد بازی‌های منحصر به فرد شرکت نینتندو، یاد کرد.

او در رابطه با نقشه‌های شرکت EA درمورد سویچ گفته است که ما بسیار مشتاق هستیم تا ببینیم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. مطمئن باشید که شرکت EA همانند دیگر شرکت‌های ترد پارتی مطرح در بازار، در حال صحبت کردن و رایزنی با شرکت نینتندو است.

اوایل این ماه آقای بلیک جارجنسن (Blake Jorgensen)، مدیر مالی شرکت EA، گفته بود که کسول جدید شرکت نینتندو بسیار جالب است، اما برای دیدن موفقیت یا عدم موفقیت آن باید صبر کنیم تا به دست مخاطبان برسد و بعد درمورد آن اظهار نظر کنیم.

لازم به ذکر است که EA تنها 4 بازی برای کنسول وی یو منتشر کرده است که عبارت اند از: Mass Effect 3 ،Need for Speed Most Wanted ،Madden NFL 13 و FIFA 13. کمتر از یک سال بعد از عرضه کنسول وی یو، شرکت EA اعلام کرد که دیگر هیچ بازی را برای آن منتشر نخواهد کرد؛ اما جالب است بدانید که این شرکت از کنسول وی پشتیبانی بسیار منظم و پایداری را انجام داده بود و بیش از 65 عنوان را در چرخه عمر وی، برای آن کنسول منتشر کرده است؛ البته باید خاطرنشان کرد که حمایت عجیب و غیر همسان شرکت EA از کنسول‌های نینتندو چندان هم دور از انتظار نبوده و دلیل آن برتری فروش کنسول وی (101 میلیون نسخه) بر وی یو (13 میلیون نسخه) بوده است.

همانطور که در جریان هستید، شرکت EA یکی از ده‌ها شرکت ترد پارتی بوده که برای حمایت از کنسول سویچ اعلام آمادگی کرده است. از شرکت‌های مطرح دیگری که از این کنسول پشتیبانی خواهند کرد می‌توان به Activision ،Bethesda ،Capcom ،Ubisoft ،Square Enix و Warner Bros اشاره کرد.

شرکت کپ کام در این باره اعلام کرده است که برخی از عناوینش که برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده‌اند را برای کنسول سویچ پورت خواهد کرد. جالب است بدانید که آقای کارل استالوف (Karl Slatoff)، رییس شرکت تیک تو در همین کنفرانس درمورد کنسول سویچ گفته است که نسبت به آن بسیار هیجان زده و خوشبین هستند.

قرار است کنسول سویچ در ماه مارس سال آینده میلادی به صورت جهانی به بازار عرضه شود. اخیرا گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بر خلاف بازی Mario همزمان با عرضه این کنسول منتشر نخواهد شد. لازم به ذکر بوده که اطلاعات کلیدی کنسول سویچ از جمله قیمت، مشخصات نهایی و بازی‌های آن در جریان مراسمی که در ماه ژانویه و در شهر توکیو برگزار می‌شود، منتشر خواهند شد.

EA هیچ وقت شرکت نینتندو را دست کم نگیرید

آقای مور در این مراسم درمورد فروش بازی Titanfall 2 نیز صحبت‌هایی را انجام داد و به سوالات خبرنگاران درمورد تاثیر منفی تاریخ انتشار این بازی (که یک هفته بعد از Battlefield 1 و یک هفته قبل از Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شده بود) بر روی فروش کلی آن جواب داد. همانطور که آقای جارجنسن قبلا گفته بود، پیتر مور نیز بیان کرده است که شرکت EA به فروش روز نخست یا هفته اول انتشار این بازی توجهی ندارد و در دراز مدت است که موفقیت یا عدم موفقیت این مجموعه مشخص می‌شود.

او گفته است که بازی Titanfall 2 به خاطر کیفیت بالایی که دارد و همچنین انتشار بسته‌های الحاقی رایگان در آینده، می‌تواند به خوبی فروش خودش را ادامه داده و موفقیت خودش را کسب کند. کاری که ما در آن خبره هستیم این است که یک عنوان بزرگ مانند این را برای چند سال آینده نیز آماده می‌کنیم. ما قصد داریم تا بازی Titanfall 2 را برای چندین سال بعد نیز به فروش برسانیم.

من نگران فروش هفته اول این بازی نیستم چرا که به فروش کلی آن در آینده فکر می‌کنم. من به این فکر می‌کنم که چطور سهم خودمان را در بازار افزایش داده و مشتری‌ها و مخاطبان خود را حفظ کرده و در عین حال آن‌ها را با عناوین خودمان درگیر کنیم.

آقای مور اعتراف کرده است که بازی Titanfall 2 در یک بازه زمانی بسیار شلوغ منتشر شده است، اما گفته است که این بازی به یک موفقیت تبدیل خواهد شد، چرا که همیشه کیفیت بالا در نهایت برنده می‌شود.

یکی از گروه‌های تحقیقاتی درمورد فروش این بازی اعلام کرده است که با توجه به فشاری که از طرف بازی‌های Battlefield 1 و Infinite Warfare بر روی این بازی قرار داشته، فروش آن چندان هم ناامید کننده نبوده است.

نظر شما در رابطه با صحبت‌های آقای پیتر مور در رابطه با کنسول سویچ شرکت نینتندو و فروش بازی Titanfall 2 چیست؟
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید