امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
آپدیت اندروید ۷ اکسپریا ایکس پرفورمنس منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   146

گوشی‌های تراز اول سونی در صف دریافت آپدیت اندروید ۷ منتظر مانده‌اند و در بین این محصولات، اکسپریا ایکس پرفورمنس، اولین گوشی سونی است که آپدیت اندروید ۷ را دریافت می‌‌کند.

سونی عجله‌ای چندانی برای آپدیت گوشی‌های تراز اول خود به نسخه جدید اندروید ۷ نشان نداده است، اما ظاهرا گوشی‌های درجه یک سونی یکی پس از دیگری میزبان آپدیت اندروید ۷ خواهند بود. این‌گونه که پیداست، استارت این کار با انتشار آپدیت اندروید ۷ برای اکسپریا ایکس پرفورمنس آغاز شده است.

گزارش شده است که کاربران اکسپریا ایکس پرفورمنس در نقاط مختلف دنیا،‌آپدیت اندروید ۷ را برای گوشی خود دریافت کرده‌اند. ظاهرا نسخه دو سیم‌کارت اکسپریا ایکس پرفورمنس نیز میزبان آپدیت اندروید ۷ است.

در گزارش آپدیت اکسپریا ایکس پرفورمنس که از جانب یک بلاگ غیر رسمی اکسپریا منتشر شده است، اشاره‌ای دقیق به نام کشورهایی که کاربرانِ آنها این آپدیت را دریافت کرده‌‌اند نشده است، اما بدون شک خبر انتشار آپدیت در چند هفته آتی برای تمامی کاربران اکسپریا ایکس پرفورمنس در سراسر دنیا منتشر خواهد شد.

همان‌‌گونه که در ابتدا هم اشاره کردیم، سونی تاکنون در زمینه انتشار آپدیت اندروید ۷ برای گوشی‌های تراز اول خود نسبت به رقبا عقب مانده است، اواخر هفته گذشته شاهد انتشار آپدیت اندروید ۷ برای ال‌‌جی جی ۵ در اپراتور T-Mobile بودیم، چند روز پیش نیز کاربرانِ نسخه آنلاک شده گوشی خوش ساخت اچ‌تی‌سی ۱۰ میزبان آپدیت اندروید ۷ بودند. یکی دو هفته پیش هم سامسونگ نسخه آزمایشی اندروید ۷ را برای گوشی‌های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج منتشر کرد.

با این حساب می‌توان گفت پس از اینکه گوشی‌های تراز اول، یکی پس از دیگری آپدیت اندروید ۷ نوقا را دریافت کنند، انتظار می‌رود رفته رفته شاهد افزایش سهم اندروید ۷ در گوشی‌های اندرویدی باشیم.

androidauthority.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید