امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
شرکت تیک تو درمورد کنسول سویچ بسیار هیجان زده است
3/50 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   202

شرکت تیک تو (Take-Two)، شرکت مادر استودیوهای راک استار، 2K گیمز و ناشر بازی‌های GTA و Red Dead اعلام کرده است که درمورد کنسول سویچ شرکت نینتندو بسیار هیجان زده و خوشبین هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

آقای کارل اسلاتوف (Karl Slatoff)، رییس شرکت تیک تو، در جلسه سرمایه گذاری اخیری که شرکت کرده بود، تصمیمات این شرکت و حمایت آن از کنسول سویچ را اعلام کرد. هرچند آقای اسلاتوف جزییات دقیقی را از نوع همکاری خود با نینتندو مشخص نکرد، اما مشخص شد که این شرکت (به همراه راک استار و 2K گیمز) درمورد کنسول جدید شرکت نینتندو بسیار خوشبین بوده و یقین دارند که این کنسول هیبریدی خانگی/ دستی، پتانسیل موفق شدن را دارد.رییس شرکت تیک تو در ادامه صحبت‌های گفته است که میزان حمایت آن‌ها از کنسول سویچ به میزان فروش آن در بازار بستگی دارد.

آقای اسلاتوف گفته است که با عرضه هر سخت افزار جدیدی به بازار، شرکت‌ها باید صبر کنند و ببینند مردم چگونه از آن استقبال می‌کنند. هرچقدر که مخاطبین سخت افزار جدید بیشتر باشند و آن سخت افزار بیشتر فروش رود، میزان حمایت و پشتیبانی شرکت تیک تو نیز از آن بیشتر خواهد بود. ما درمورد کنسول سویچ بسیار هیجان زده و خوشبین هستیم. مسئولین شرکت نینتندو واقعا در تلاش هستند تا توسعه دهندگان ترد پارتی را به سمت خود جذب کنند که به نظر من این واقعا فوق‌العاده است.

شرکت تیک تو، یکی از ده‌ها شرکت ترد پارتی است که در ماه اکتبر و مراسم رونمایی از کنسول سویچ اعلام شد از این کنسول جدید پشتیبانی خواهد کرد. در ویدیوی رونمایی از این کنسول، شاهد بازی NBA از شرکت 2K اسپورت بودیم، اما این شرکت اعلام کرده است که هنوز قراردادی مبنی بر انتشار یک نسخه از بازی NBA برای کنسول سویچ منعقد نشده است. در این طرف شرکت بتسدا (Bethesda ) نیز فعلا انتشار بازی Skyrim را برای کنسول سویچ تایید نکرده است، هرچند این بازی در ویدیوی منتشر شده از شرکت نینتندو بر روی این کنسول در حال اجرا شدن بود.

هنوز اطلاعاتی از نحوه پشتیبانی شرکت تیک تو از کنسول تازه وارد شرکت نینتندو منتشر نشده است، اما آقای استالوف اظهار داشته است که شرکت آن‌ها عرضه کنسول سویچ را به فال نیک گرفته و به آینده امیدوار هستند. او گفته است که این کنسول پتانسیل بسیار زیادی برای موفقیت دارد و ما نیز نظر مثبتی در رابطه با آن داریم. از اینکه در آینده با آن‌ها (نینتندو) همکاری می‌کنیم، بسیار هیجان زده هستیم.

شرکت EA یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ و مطرحی بوده که اعلام کرده است از این کنسول حمایت خواهد کرد. این شرکت در اخبار گذشته گفته بود که قرار است یک بازی بزرگ را برای این کنسول جدید منتشر کند. از دیگر شرکت‌های مطرح بازار و حامی شرکت نینتندو نیز می‌‍توان Activision، Bethesda، Capcom، Ubisoft و غیره را نام برد.

بر اساس اطلاعات موجود، انتظار می‌رود کنسول سویچ در ماه مارس سال آینده میلادی به بازار عرضه شود؛ همچنین نینتندو قرار است مراسمی در ماه ژانویه سال 2017 با محوریت این کنسول برگزار کند و در آن اطلاعات مهمی از جمله قیمت، مشخصات نهایی و بازی‌های این کنسول را با علاقه مندان به اشتراک خواهد گذاشت.

نظرات خود را در رابطه با کنسول سویچ و ضحبت‌های شرکت تیک تو درمورد آن را با ما در میان بگذارید.
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید