امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
اطلاعاتی از کنسول سویچ شرکت نینتندو منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   154

شرکت نینتندو کم کم در حال انتشار اطلاعات بیشتری از کنسول سویچ است. در جدیدترین اخبار منتشر شده اعلام شده است که یک روز بعد از نمایشگاه توکیو، از این کنسول خانگی/ دستی در شهر نیویورک نیز مراسمی برگذار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

همانطور که در جریان هستید، کنسول نینتندو در ماه اکتبر توسط یک ویدیو از طرف شرکت نینتندو به صورت رسمی رونمایی شد، اما بعد از آن این شرکت هیچ اطلاعات رسمی از آن کنسول مانند قیمت، مشخصات نهایی و بازی‌هایش را برای علاقه مندان و خبرنگاران به اشتراک نگذاشت.

این شرکت بعد از مدتی اعلام کرد که اطلاعات نهایی این کنسول را در جریانی مراسمی که در ماه فوریه سال آینده میلادی در شهر توکیو برگذار خواهد شد، منتشر خواهد کرد؛ همچنین اعلام شده بود که ممکن است بعد از مراسم شهر توکیو، در یک شهر غربی نیز از کنسول سویچ مراسمی برگذار شود.

اکنون کشخص شده است که منظور از آن شهر غربی نیویورک بوده است. شرکت نینتندو در نظر دارد تا یک روز بعد از اجرای مراسم شهر توکیو (13 ژانویه 2017 مصادف با 24 دی 1395)، در نیویورک نیز یک مراسم 5 ساعته با محوریت کنسول جدیدش برگذار کند. هرچند هنوز مشخص نشده است که این مراسم به صورت عمومی برگذار خواهد شد یا خیر؟ اما احتمال می‌رود که این مراسم فقط برای فعالان این صنعت و به صورت ارسال دعوتنامه برای حضار خاص برگذار شود.

این مراسم فقط چند ساعت بعد از مراسم شهر توکیو برگذار می‌شود، بنابراین، علاقه مندان باید در طی این مدت کم تمامی اطلاعات منتشر شده در مراسم شهر توکیو را آنالیز کرده و منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در مراسم شهر نیویورک باشند.

انتظار می‌رود که کنسول جدید شرکت نینتندو در ماه مارس سال آینده میلادی به بازار عرضه شود. مطمئنا با نزدیک شدن به آن تاریخ، نینتندو مراسم بیشتری در دیگر نقاط جهان در رابطه با این کنسول برگذار خواهد کرد.

نظرات خود را در رابطه با کنسول سویچ شرکت نینتندو را با ما در میان بگذارید.
منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید