امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
بازی Sniper Ghost Warrior 3 به مدت 35 ساعت گیم پلی خواهد داشت
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   240

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط آقای توماش پروس (Tomasz Pruski) یکی از طراحان مرحله حاضر در استودیو CI Games، بازیکنان برای 100 درصد کامل کردن بازی Sniper: Ghost Warrior 3 که جدیدترین ساخته این استودیو محسوب می‌شود، به 35 ساعت زمان احتیاج خواهند داشت.

آقای پروس در مصاحبه اخیر خود با وبسایت WCCFTech اظهار داشت بخش داستانی اصلی بازی حدود 15 ساعت گیم‌پلی دارد، در حالی که 20 ساعت باقی مانده توسط ماموریت‌های جانبی و اختیاری سپری خواهد شد. این محتوای غنی در چندین نقشه بزرگ و محیط باز پخش خواهند شد که در مجموع مساحتی معادل با 27 کیلومتر مربع را برای گشت و گذار بازیکنان فراهم می‌کند. برای مقایسه، این مقیاس 2/3 نقشه 37 کیلومتر مربعی اسکایریم است.

در ضمن بازی Sniper: Ghost Warrior 3 به عنوان بزرگترین بازی ساخته شده توسط CI Games شناخته می‌شود و از مراحل ساخت و توسعه آن چهار سال می‌گذرد. این بازی همچنین اولین ساخته AAA استودیو CI Games محسوب می‌شود.

گیم‌پلی بازی هم نسبت به نسخه‌های گذشته مجموعه گسترش یافته چرا که محیط باز بازی به بازیکنان انتخاب‌های جدیدی را ارایه می‌دهد و می‌توانید به چندین سبک مختلف ماموریت‌های بازی را انجام دهید. این در حالی است که سیستم تک تیراندازی بازی هم پیشرفت کرده و فاکتورهای فراوانی مانند سرعت باد، نوع گلوله، مسافت و غیره در هدف گیری شما موثر خواهند بود.

داستان بازی هم در مورد جان نورث، یک تک تیراندازی متعلق به نیروهای ویژه آمریکا است که برای توقف جنگ داخلی در گرجستان، به ناحیه شمالی این کشور اعظام شده است.

شایان به ذکر است پس از چندین تاخیر متوالی، بازی Sniper: Ghost Warrior 3 در تاریخ 4 آوریل سال 2017 میلادی (مصادف با 15 فروردین 96) برای پلتفرم‌های رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. بازی از کنسول میان نسلی سونی یعنی پلی استیشن 4 پرو پشتیبانی کرده و از تکنولوژی HDR در رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 بهره می‌برد.

منبع :onlySP

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید