امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
بازی Final Fantasy 15 بر روی کنسول پلی استیشن 4 قابل پیش دانلود است
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   137

تنها 2 روز از انتشار بازی Final Fantasy 15 زمان باقی مانده است و شرکت سونی تصمیم گرفته است که این بازی را برای بازیکنان اهل آمریکای شمالی که آن را پیش خرید کرده‌اند، به صورت پیش دانلود در دسترس قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

اوایل امروز شرکت سونی اعلام کرده بود که بازیکنان ژاپنی می‌توانند بازی Final Fantasy 15 را بر روی کنسول پلی استیشن 4 خود پیش دانلود کنند. اکنون خبر رسیده است که این شرکت به بازیکنان آمریکای شمالی نیز اجازه پیش دانلود این بازی را داده است.

جالب است بدانید که حجم کلی و بخش اول این بازی دقیقا همان چیزی است که در گزارشات سایت دوئال شاکر ذکر شده بود. این بازی بر روی کنسول سونی 50.698 حجم خواهد داشت و برای بازی کردن بخش اول آن، بازیکنان می‌توانند صرفا 6.593 گیگابایت را دانلود کرده و به انجام بازی بپردازند. البته لازم به ذکر است که پیش دانلود این بازی به این معنی است که بازیکنان حتی اگر کل بازی را نیز دانلود کنند، نمی‌توانند تا تاریخ انتشار جهانی آن (29 نوامبر مصادف با 9 آذر) این بازی را انجام دهند، بنابراین، با توجه به وقت نسبتا زیادی که در احتیار بازیکنان قرار داده شده، بهتر است تا بازی را به طور کامل دانلود کرده و تا روز انتشار آن منتظر بمانیم.

لازم به ذکر است که بازی Final Fantasy 15 برای اولین بار در نمایشگاه E3 سال 2006 با نام Final Fantasy Versus XIII معرفی شد و برای مدت طولانی در سکوت خبری به سر برد، اما بعدها و در جریان نمایشگاه E3 2013 این بازی از اول و با نام جدیدش برای پلتفرم‌های جدید، معرفی شد؛ همچنین این بازی قرار بود یک سال قبل منتشر شود که متاسفانه با تاخیر مواجه شد و اکنون قرار است در روز چهارشنبه 29 نوامبر (9 آذر) منتشر شود.

بعد از گذشت یک دهه از اولین معرفی این بازی، اکنون بازیکنان سراسر جهان بالاخره در حال دانلود کردن آن بر روی کنسول‌های خود هستند.

نظرات خود را در رابطه با بازی Final Fantasy 15 با ما در میان بگذارید.
منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید