امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   172

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، ناشر بازی، اخیرا تصاویر زیادی از بازی Final Fantasy XV را منتشر کرده است که شمشیرهای شخصیت نوکتیس (Noctis)، شخصی سازی‌های بازی و غیره را نشان می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

شمشیرهای فنتوم نوکتیس، سلاح‎‌هایی هستند که فقط توسط اعضای خانوادی سلطنتی قابل استفاده هستند. نوکتیس و برادرهایش باید این شمشیرها را که در قبر پادشاهان مختلف قرار دارند و در سراسر جهان بازی پراکنده شده‌اند، پیدا کنند. این شمشیرها قدرت زیادی دارند اما با هر بار استفاده از آن‌ها، مقداری از HP بازیکنان کم خواهد شد.

قدرت‌های هرکدام از این شمشیرها با یکدیگر متفاوت بوده و بازیکنان برای استفاده از این قدرت‌های مخصوص باید نوار مربوط به آن را پر کنند. با استفاده از ویژگی‌های مختلف شمشیرهای فانتوم، بازیکنان می‌توانند ضربه‌‌های سنگین و ویران کننده‌ای را بر سر دشمنان فرود بیاورند.

این امکان در بازی وجود دارد تا بازیکنان بتوانند کوکوبوهای (Chocobo) خودشان را به رنگ دلخواه دربیاورند، بنابراین، هر کدام از اعضای پارتی می‌توانند کوکوبوی رنگارنگ خودش را داشته باشد و در مسابقات شرکت کند؛ همچنین بازیکنان می‌‍توانند از آن‌‍‌ها و مکانیزم‌های مبارزه منحصر به فردشان در برخی مواقع و در مبارزات استفاده کنند.

ماشین شخصیت نوکتیس نیز قابل شخصی سازی است. بازیکنان می‌توانند رنگ، برچسب‌های مختلف و طرح‌های مختلفی را بر روی این اتوموبیل پیاده کنند. جالب است بدانید که حاشیه‌ها و داخل ماشین نیز قابل رنگ آمیزی هستند.

بازیکنان در این بازی می‌توانند از همراهان خود درخواست حمله کنند و با این فرمان مکانیسم حمله جدیدی برای بازیکنان دیگر و همراهان آن‌ها فعال خواهد شد. در آخر نیز می‌توان به هیولاها و افکت‌های آشنای مجموعه فاینال فانتزی که در این قسمت نیز وجود دارند، اشاره کرد. Cactuaها به همان سرعتی که ظاهر می‌شوند، غیب شده و در با سرعت بالای خود از ضحنه خارج می‌شوند. Tonberrieها هم در بازی وجود خواهند داشته و توانایی وارد کردن ضربات مهلکی با چاقوها را خواهند داشت.

یکی دیگر از افکت‌های بازی این است که قربانی به یک وزغ تبدیل می‌شود. با اجرای این افکت دشمنلن نمی‌توانند حمله کنند و تنها کاری که از دستشان بر می‌آید این است تا به دور و اطراف پریده و تا وقتی که به حالت عادی خود برنگشته‌اند، از مهلکه فرار کنند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Final Fantasy XV را مشاهده کنید:

تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد
تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد
تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد تصاویر جدید از بازی Final Fantasy XV منتشر شد
نظرات خود را در رابطه با بازی Final Fantasy XV و تصاویر منتشر شده از آن را با ما در میان بگذارید.
منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید