امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
پوستر جدید فیلم Assassin s Creed منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   121

آیا فیلم Assassin’s Creed طلسم ضعیف بودن یا نفروختن اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدئویی را خواهد شکست؟ حدقل تیم پشت و جلوی دوربین می‌گویند که توانایی این کار را دارد. مدتی زیادی تا اکران این فیلم باقی نمانده و حال، یک پوستر دیگر از آن منتشر شده است. در ادامه با همراه باشید.

در پوستر قبلی فیلم، نقش اصلی را در کنار شخصیت‌های مکمل رویت می‌کردیم اما در پوستر جدید، او تنهاست و در عین حال بیشتر از یکی است! این پوستر در واقع اشاره‌ای به پیچیدگی شخصیت اصلی است که شاید در دنیای حال گرفتار شده اما توانسته قابلیت‌های منحصر بفرد گذشتگان‌اش را بدست بیاورد.

این پوستر را در زیر مشاهده کنید:

پوستر جدید فیلم Assassin s Creed منتشر شد

این فیلم با اینکه با مجموعه بازی‌ها در ارتباط است اما داستان جدیدی را روایت می‌کند. داستان یک زندانی اعدامی به نام کالوم لنچ (Callum Lynch) که به ظاهر «اعدام شده» اما در واقع توسط شرکت آبسترگو (Abstergo) نجات پیدا کرده تا در پروژه‌ی «انیموس» (Animus) حضور پیدا کند. پروژه‌ای که در آن باید به انیموس وصل شود (البته این انیموس با آنچه که در بازی دیده‌ایم کمی فرق دارد و شبیه به یک بازوی مکانیکی بزرگ می‌باشد اما کارکرد آن یکسان است). کالوم به وسیله انیموس خواهد توانست به خاطرات جد بزرگوارش آگیلار (Aguilar) دست پیدا کند و دوباره آن‌ها را زندگی و تجربه کند. در این میان، آلن ریکین (Alan Rikkin) (با بازی جرمی آیرونز) رئیس تمپلار (Templar) قرن 21 شرکت آبسترگو، یک نقشه شیطانی برای مموری‌ها و خاطرات کشیده است. به نظر می‌‎رسد دوران «تفتیش عقاید اسپانیایی» آخرین باری بوده که آگیلار توانسته با شیء بسیار معروفی به نام «آرتیفکت و ریکین» (The Artefact & Rikkin) تماس پیدا کند و حالا در زمان حال، ریکین این شیء را برای خودش می خواهد.

در فیلم Assassin’s Creed، مایکل فسبندر (Michael Fassbender) نقش اصلی را بازی‌‎ می‌کند و در کنار او بازیگرانی همچون ماریون کوتیار (Marion Cotillard)، مایکل کی. ویلیامز (Michael K. Williams)، جرمی آیرونز (Jeremy Irons) و برندان گلیسون (Brendan Gleeson) حضور دارند. جاستین کرزل (Justin Kurrzel) که قبلا با فاسبندر و کوتیار در فیلم مکبث کار کرده بود، کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

این فیلم در روز «21 دسامبر 2016» برابر با «1 دی 1395» در کشور آمریکا به نمایش در می‌آید. باید دید آیا می‌تواند به یک فیلم-بازی موفق تبدیل شود یا این اثر هم به گروه فیلم‌-بازی‌های شکست خورده ملحق می‌شود.

نظر شما در مورد پوستر جدید فیلم Assassin’s Creed چیست؟ آیا منتظر این فیلم هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع :screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید