امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
آغاز پیش فروش کنسول سویچ شرکت نینتندو در بریتانیا
3/00 امتیاز از 1 رای
 گجت  |     |   183

به نظر می‌رسد که فروشگاه‌های کشور بریتانیا پیش فروش کنسول سویچ را آغاز کرده‌اند، اما در حال حاضر بهتر است تا ماه ژانویه سال آینده میلادی و مشخص شدن قیمت نهایی کنسول صبر کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی GameSeek کنسول سویچ شرکت نینتندو را با قیمت 198.50 پوند برای پیش فروش قرار داده است؛ با این حساب، این اولین برچسب قیمتی بوده که یک فروشگاه بر روی کنسول جدید نینتندو قرار داده است.

البته این اولین باری نیست که قیمتی برای کنسول سویچ اعلام شده است، اما معمولا منابع قبلی بعد از اعلام قیمت، این کنسول را از لیست اجناس خود حذف کرده و ما مجبور بودیم تا فقط به تصاویر ذخیره شده توسط کاربران اتکا کنیم. لازم به ذکر است که پیش فروش کنسول سویچ هنوز از سایت GameSeek حذف نشده و ظاهرا آن‎‌ها قیمت مد نظر خودشان را بر روی این کنسول هیبریدی قرار داده و به صورت رسمی ضمانت کرده‌اند که قیمت اعلام شده توسط آن‌ها در آینده افزایش پیدا نخواهد کرد.

قیمت اعلام شده توسط فروشگاه اینترنتی ذکر شده منطقی به نظر می‌رسد، هرچند اخیرا گزارشاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه قیمت پایه این کنسول 200 پوند و نسخه پریمیوم آن 250 پوند خواهد بود. سایت یورو گیمر نیز اعلام کرده است که پیش خرید این کنسول در حال حاضر منطقی به نظر نمی‌رسد و بازیکنان می‌توانند با اندکی صبر در آینده نسخه‌ای با حافظه بیشتر را به قیمت مناسبی تهیه کنند.

بازیکن‌ها مختار هستند تا هرکاری که می‌خواهند با پول خود انجام دهند، اما بهتر این است تا صبر کنیم و تا اعلام مشخصات نهایی و قیمت کنسول توسط خود شرکت نینتندو در ماه ژانویه سال 2017 (کمتر از 2 ماه بعد) منتظر بمانیم.

ناگفته نماند که این فروشگاه اینترنتی تاریخ ارسال و تحویل کنسول سویچ را به خریداران اعلام نکرده است و ضمانتی هم وجود ندارد که کنسول در روز عرضه به دست بازیکنان برسد. پرداخت هزینه یک کنسول ماه‌ها قبل از عرضه آن و تحویل نگرفتن آن در روز عرضه بسیار وحشتناک خواهد بود.

نظر شما در رابطه با کنسول سویچ شرکت نینتندو چیست؟
منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید