امروز : چهارشنبه, 01 شهریور 1396
بازی LEGO City Undercover سال آینده برای دیگر پلتفرم ها منتشر خواهد شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   125

بازی LEGO City Undercover که پیش از این در انحصار کنسول وی یو بود، قرار است سال آینده برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و سوئیچ نینتندو منتشر شود تا بازیکنان بیشتری در دنیای لگوها سهیم شوند.

در این باره کمپانی برادران وارنر در صفحه رسمی توئیتر خود اعلام کرده است:

در بهار 2017 به ماجراهای بازی LEGO City Undercover بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، سوئیچ و استیم بپیوندید.

اما اگر در نیم‌کره جنوبی زندگی می‌کنید تاریخ انتشار این بازی برای شما در پاییز خواهد بود و یکی از ماه‌های مارس، آپریل و یا می باید منتظر انتشار این بازی بر روی پلتفرم‌های اشاره شده باشید. همچنین ممکن است این بازی در زمره عناوین هنگام انتشار (لانچ) کنسول سوئیچ نیز قرار بگیرد که بسیار جالب است. زیرا بازی‌ای که سال‌ها قبل برای وی یو منتشر شد، در اولین روزهای انتشار کنسول جدید نینتندو نیز برای آن روانه بازار می‌شود.

با وجود اینکه بازی LEGO City Undercover از بازخوردهای مناسبی از جانب منتقدین برخوردار گشت، اما به واسطه انحصاری بودن این بازی برای کنسول وی یو چندان به چشم نیامد اما یحتمل در بهار 2017 بسیار بیشتر دیده خواهد شد. به‌طور کلی این عنوان را می‌توان یک بازی در دنیای لگوها با شکل و شمایل سری GTA دانست با این تفاوت که شما در نقش یک افسر پلیس قرار دارید. همچنین امیدواریم در نسخه منتشر شده برای این پلتفرم‌ها شاهد موارد جدیدی در بازی باشیم.

منبع :Attackofthefanboy

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید