امروز : شنبه, 27 آبان 1396
انتشار آپدیت آزمایشی اندروید 7 برای آنر 8 هواوی
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   209

هواوی مدتی است در انجمن اینترنتی XDA به دنبال افرادی برای آزمایش رابط کاربری EMUI 5.0 جهت آنر ۸ می‌گردد، از قرار معلوم این تلاش‌ها نتیجه داده است و اکنون شاهد انتشار آپدیت آزمایشی اندروید ۷ به همراه رابط کاربری EMUI 5.0 برای آنر ۸ هواوی هستیم.

هواوی آنر ۸، گوشی شناخته شده‌ای در بازار موبایل است و به همین دلیل هواوی حسابی هوای این محصول خود را دارد، از طرف دیگر رابط کاربری EMUI 5 به تازگی منتشر شده و این رابط کاربری را در هواوی میت ۹ شاهد هستیم، همان‌گونه که اشاره شد این رابط کاربری به همراه اندروید نسخه ۷، به صورت آزمایشی برای آنر ۸ هواوی منتشر شده است، تا پس از رفع اشکالات، شاهد انتشار نسخه نهایی آن برای آنر ۸ باشیم.

هواوی آنر ۸ قیمتی حدود ۴۰۰ دلار دارد و با این قیمت حسابی خود را در دل هواداران جا کرده است و به یکی از گوشی‌های خوش فروش هواوی تبدیل شده است. در کنار تمامی ویژگی‌هایی که در آنر ۸ شاهد هستیم، این گوشی پرطرفدار اشکالاتی نیز داشت که انتظار می‌رود با آپدیت جدید بر طرف شده باشد. هواوی در آپدیت اندروید ۷ برای آنر ۸ دستی بر سر طراحی رنگ منوهای این گوشی کشیده است و منوها اکنون به رنگ سفید و آبی نمایش داده می‌شوند. تعامل با آیتم‌های حاضر در قسمت نوتیفیکیشن‌ها نیز راحت‌تر شده است.

انتشار آپدیت آزمایشی اندروید 7 برای آنر 8 هواوی انتشار آپدیت آزمایشی اندروید 7 برای آنر 8 هواوی

در کنار این موارد، هواوی وعده داده است که رابط کاربری EMUI 5، تجربه کاربری راحت‌تری را در آنر ۸ در اختیار کاربران قرار دهد، هواوی برای رسیدن به این منظور سعی کرده تا دسترسی به اپلیکیشن‌ها به سریع‌ترین حالت ممکن انجام شود.

تا اینجا از خبرهای خوب برای کاربران آنر ۸ هواوی سخن گفتیم، اما متاسفانه خبری از زمان انتشار نسخه نهایی این آپدیت جدید برای آنر ۸ از جانب هواوی منتشر نشده است و کاربران این گوشی همچنان باید چشم انتظار آپدیت اندروید ۷ با رابط کاربری EMUI 5 باشند. بررسی کامل این گوشی را می‌توانید از اینجا بخوانید.

gsmarena.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید