امروز : یکشنبه, 01 بهمن 1396
فاز اول بخش چندنفره یکپارچه بازی Watch Dogs 2 هم اکنون در پلی استیشن 4 فعال است
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   167

دقایقی پیش مطلع شدیم تیم توسعه بازی Watch Dogs 2 فاز اول بخش چندنفره یکپارچه بازی را برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر کرده است. با جهت دریافت جزئیات بیشتر پیرامون فاز اول بخش چندنفره بازی همراه باشید.

طبق گفته شرکت یوبی سافت، انتظار می‌رود تیم سازنده بازی در طول امشب نسخه ایکس باکس وان بخش چندنفره یکپارچه را هم منتشر کند.

قابلیت‌های چندنفره که در فهرست پایین مشاهده می‌کنید از طریق اپلیکیشن بخش چندنفره بازی که در تلفن هوشمند داخل بازی وجود دارد، در دسترس خواهد بود:

  • دعوت دوستان برای تجربه بازی به صورت همکاری چندنفره یا جستجو برای پیدا کردن همراه جهت تجربه این بخش
  • هک کردن داخل جهان یک هکر رقیب
  • پیدا کردن اهداف برای شکار و دریافت جایزه

از لحظه شروع فاز اول بخش چندنفره یکپارچه بازی Watch Dogs 2، تیم سازنده در حال بررسی پایداری آنلاین این بخش است.

در صورتی که همه چیز طبق روال و به خوبی پیش برود، المان‌های درج شده در جدول پایین در فاز نهایی بخش چندنفره یکپارچه به بازی Watch Dogs 2 اضافه خواهند شد:

  • اهدافی که برای سرشان جایزه است و رقبای Prime_Eight بدون نیاز به اپلیکیشن بخش چندنفره در تلفن هوشمند، به جهان بازیکن می‌آیند تا دیگر اهداف شکار را پیدا کرده و به هک کردن بپردازند.
  • همچنین بازیکنان با هکرهای Dedsec خودی مواجه می‌شوند که می‌توان از کمک آن‌ها برای انجام رویدادهای Dedsec مختلف در سراسر سان فرانسیسکو استفاده کرد.

شایان به ذکر است جنبه‌های چندنفره بازی Watch Dogs 2 در فواصل مشخصی موجب لگ و کرش بازی می‌شدند؛ به همین علت قابلیت‌های آنلاین بازی در هنگام انتشار آن در هفته گذشته در دسترس نبودند. البته بازیکنان امکان تجربه بازی به صورت همکاری چندنفره با دیگران را از طریق دعوت کردن آن‌ها از منوی بازی داشتند.

یوبی سافت اعلام کرد به روز رسانی های بیشتری برای بازی رونمایی و به تدریج منتشر خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید