امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
پایان بازی Final Fantasy XV در اینترنت فاش شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   174

به نظر می‌رسد که برخی از بازیکنان پیش از انتشار رسمی بازی Final Fantasy XV به آن دسترسی پیدا کرده و داستان آن و به خصوص پایانش را در سطح اینترنت فاش کرده‌اند. یکی از سازندگان این بازی در این مورد گفته است که برخی از مردم وجدان ندارند، اما ما داریم؛ بنابراین، سعی کنیم تا بیش از این داستان برای بازیکنان لو نرود. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

با توجه به دسترسی زود هنگام برخی از بازیکنان به نسخه‌هایی از بازی Final Fantasy XV، آقای هجیم تباتا (Hajime Tabata)، کارگردان بازی، پستی را در این رابطه در شبکه توییتر منتشر کرد. کارگردان بازی Final Fantasy XV اعلام کرد که داستان بازی به شدت در حال لو رفتن است.

او به نمایندگی از شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix)، ناشر بازی، گفته است که:

ما از شرایط به وجود آمده بسیار ناراضی هستیم و همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با افراد خاطی (کسانی که بدون اجازه داستان بازی را در سطح اینترنت منتشر کرده‌اند) برخورد کنیم.

آقای تباتا علاوه بر هشداری که داد، خطاب به کسانی که یک نسخه از این بازی را پیش از انتشار تهیه کرده‌اند، گفته است که:

از تمامی کسانی که این بازی را در دست دارند تقاضا می‌کنیم تا به احترام این مجموعه تا تاریخ انتشار رسمی بازی صبر کنند و سورپرایزهای این عنوان را به کام همه طرفدارانش تلخ نکنند.

داستان اصلی از این قرار است که نسخه‌هایی از بازی Final Fantasy XV پیش از انتشار رسمی آن، به دست برخی از بازیکنان رسیده است و آن‌ها کل داستان بازی را در اینترنت منتشر کرده‌اند. اکنون داستان و گیم پلی این بازی نه تنها در یوتوب، بلکه در توییچ و سایت ردیت هم قابل مشاهده است. جالب این جاست که کاربران سایت ردیت تحلیل کلی از پایان داستان بازی Final Fantasy XV را نیز در سایت قرار داده‌اند که پیشنهاد می‌شود تا قبل از انتشار رسمی بازی و تجربه آن، به سراغ تحلیل داستانی آن در سایت‌های ذکر شده نروید.

همانطور که در جریان هستید، بازی Final Fantasy XV قرار است به صورت رسمی در تاریخ 29 نوامبر (9 آذر) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود.

نظر شما در رابطه با بازی Final Fantasy XV و فروش زودهنگام آن به دست برخی از بازیکنان چیست؟
منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید