امروز : پنجشنبه, 22 آذر 1397
جزییاتی از آپدیت جدید بازی Watch Dogs 2 منتشر شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   340

قرار است آپدیت جدیدی با نام 1.04 برای بازی Watch Dogs 2 منتشر شود که هدف اصلی آن رفع باگ‌ها و مشکلات اجرایی بازی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت اطلاعاتی از آپدیت جدید بازی Watch Dogs 2 که به زودی منتشر خواهد شد را منتشر کرده است. متاسفانه این آپدیت فقط بر روی رفع مشکلات کوچک و جزئی تمرکز کرده و قرار نیست بخش چندنفره را به این بازی اضافه کند.

شرکت یوبی‌سافت در مورد این آپدیت گفته است که همین امشب (به وقت آمریکا) آپدیت 1.04 را برای بازی Watch Dogs 2 منتشر خواهیم کرد تا مشکلات اجرایی آن را برطرف کنیم. آپدیت 1.04 ربطی به بخش چند نفره بازی ندارد و قصد داریم تا در آینده در مورد آن توضیحات بیشتری را ارائه کنیم.

آپدیت 1.04 این بازی بر روی مشکلات مربوط به شخصیت‌های فرعی، چرخه انتخاب سلاح و بهینه سازی عملکرد آن بر روی کنسول پلی استیشن 4 پرو تمرکز کرده است. در ادامه می‌توانید لیست توضیحات آپدیت 1.04 بازی Watch Dogs 2 را مشاهده کنید:

  • رفع مشکل مربوط به چرخه انتخاب سلاح در کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان که در آن اسلحه‌ها قابل انتخاب نبوده و با یکدیگر ترکیب می‌شدند.
  • رفع مشکل مربوط به پوشش شخصیت فرعی موجود در نسخه‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 بازی؛ توجه داشته باشید که پوشش شخصیت‌های دیگر هیچ تغییری نخواهد کرد.
  • رفعه مشکل مربوط به ناپدید شدن برنامه موبایل در نسخه‌های مربوط به پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی که در آن برخی از برنامه‌ها از موبایل بازیکنان ناپدید می‌شدند.
  • رفع مشکلات مربوط به جزییات بصری و نرخ فریم در نسخه‌های مربوط به پلی استینش 4 و ایکس باکس وان بازی به خصوص در ماموریت Limp Nudle.

همانطور که در جریان هستید، همه مشکلات موجود فقط در نسخه‌های کنسولی بازی Watch Dogs 2 مشاهده و رفع شده‌اند؛ چرا که نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی هنوز منتشر نشده و قرار است در تاریخ 29 نوامبر (9 آذر) منتشر شود.

همچنین شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده است که اگر همه کارها طبق برنامه پیش بروند، بخش چند نفره بدون نقص بازی به زودی و در همین آخر هفته به بازی اصلی اضافه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با بازی Watch Dogs 2 چیست؟
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید