امروز : ﺳﻪشنبه, 21 آذر 1396

خودرو

  خودرو  |  

ایمن ترین خودروهای جهان در سال 2018 توسط موسسه ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS) معرفی شدند. این 15 خودرو، امتیاز +Top Safety Pick را دریافت کرده‌اند. موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS)، ایمن ترین خودروهای جهان در سال 2018 را معرفی کرد.


  خودرو  |  

امسال که برای شرکت در نمایشگاه اتومبیل گوانجو به چین آمده بودیم، به یک پیست مسابقه به نام هودینگ فوکان دعوت شدیم تا ۶ دستگاه خودرو را مورد آزمایش قرار دهیم. در مورد این پیست باید بگوییم که نسبتا کوچک (کمتر از یک مایل) و کاملاً مسطح است.


  خودرو  |  

منهارت (Manhart) یکی از تیونرهای خوشنام آلمانی است که سابقه ای طولانی در تقویت و ارتقای مدل های مختلف ب ام و دارد. این کمپانی معمولا به سراغ محصولات مزین به نشان M که در اصل خود نسخه های ارتقا یافته محسوب می شوند، رفته و با ایجاد تغییراتی در بخش های


  خودرو  |  

کراس اور جدید ام‌جی با نام ZS به‌تازگی در مؤسسه‌ی ANCAP استرالیا مورد تست تصادف قرار گرفت و موفق شد چهار ستاره ایمنی دریافت کند. این در حالی است که رقبای این خودرو، نظیر هیوندای کونا موفق به دریافت ۵ ستاره ایمنی شدند.


  خودرو  |  

معاونت پلیس راهور کشور اخبار وشایعات مربوط به افزایش نرج جریمه های رانندگی را تکذیب کرد و گفت تا این لحظه هیچ تغییری در نرخ جرایم رانندگی کشور به وجود نیامده و پلیس هم درخواستی برای افزایش نرخ جرایم نکرده است و از مردم درخواست کرد به شایعات پخش شده


  خودرو  |  

آیا باطری خودروی شما قدرت کافی برای استارت زدن در هوای سرد را دارد؟ تنها راه برای پی بردن به این موضوع که آیا باطری شما کاملا شارژ است یا نه، سنجش وضعیت شارژ باطری توسط دستگاه سنجش ولتاژ یا ولت متر است.


  خودرو  |  

رین اسپید یک خودروساز سوئیسی است که در زمینه بازسازی، تقویت و تولید خودرو فعالیت می کند، با این حال در سال های اخیر نام این کمپانی بیشتر به خاطر ارایه کانسپت های مدرن و متفاوت بر سر زبان ها افتاده است.


  خودرو  |  

شرکت مرسدس بنز با معرفی یک پیشرانه‌ی چهار سیلندر جدید و پرقدرت با کد M 264 برای مدل‌های کوپه و کابریولت (سقف متحرک) E350، در حال افزایش نسخه‌های قابل سفارش از این خودرو است. قدرت پیشرانه‌ی جدید بنز معادل ۲۹۹ اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی آن ۴۰۰


  خودرو  |  

مقاله‌های مرتبط:فورد، مرسدس، فولکس و بی ام و در توسعه‌ی ایستگاه‌های شارژ برقی، متحد شدنداروپا در مسیر توسعه‌ی زیرساخت‌های خودروهای الکتریکیدر حال حاضر تعداد ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی پاسخ‌گوی نیاز روبه‌رشد صاحبان این اتومبیل‌ها نیست.


  خودرو  |  

در سال های اخیر صحبت های بسیاری در مورد پروژه خودروی خودران اپل شنیده می شود. پیش از این در خرداد ماه سال جاری حتی خودروهای این شرکت در حال تست در بزرگراه های آمریکا رویت شدند. همچنین تیم کوک، مدیر عامل این شرکت نیز تأیید کرد که اپل در حال کار روی