امروز : شنبه, 27 بهمن 1397

تکنولوژی

  تکنولوژی  |  

تصاویر سیل‌های گسترده یا مخروبه‌های به‌جامانده از آتش‌سوزی‌ها به ما نشان می‌دهند که تغییرات اقلیمی منجر به افزایش شدت بلایای طبیعی شده است. پژوهشگران به تأثیرات غیرمستقیم این فجایع و افزایش سرعت تغییرات آب‌و‌هوایی بر خشونت و درگیری‌ها اشاره دارند.


  تکنولوژی  |  

در مقاله‌ای که به‌تازگی در ژورنال علمی Science Quaternary Review منتشر شده، تیم بین‌المللی از موزه ملی جبل‌الطارق درکنار همکارانی از اسپانیا، پرتغال و ژاپن، کشف ردپای مهره‌داران باستانی را در این منطقه گزارش کرده‌اند.


  تکنولوژی  |  

فریب دادن ذهن با وجود درک بالای آن، به راحتی امکان‌پذیر است. به منظور فریب دادن مغز انسان می‌بایست به یک سری مفهوم تکیه کرد و از باگ‌های آن به نفع خود بهره برد! فریب دادن ذهن خود، کار چندان دشواری نیست.


  تکنولوژی  |  

مدیران اجرایی شرکت‌های بزرگ، معمولاً دو نوع داستان جنگ سرمایه‌گذاری را تجربه می‌کنند: گروه اول، یک فرصت عالی بازار را دستکم یا نادیده گرفته‌اند، مثل زمانی که شرکت Blockbuster می‌توانست نتفلیکس را خریداری کند.


  تکنولوژی  |  

ظاهرا مایکروسافت برنامه‌ی گسترده‌ای برای برای اعمال تغییرات بنیادین در ویندوز دارد. البته این تغییرات در نسخه‌های آتی ویندوز ۱۰ نخواهد بود و احتمالا مایکروسافت توسعه‌ی ویندوز برای پلتفرمی کاملا جدید را مد نظر دارد.


  تکنولوژی  |  

طی مدت زمان اخیر، برخی حساب‌های کاربری اینستاگرام چندین میلیون فالوور خود را به یکباره از دست داده‌اند. اینستاگرام به تازگی تحقیقاتی را برای یافتن علت موضوع شروع کرده است. مدیران برخی صفحه‌های اینستاگرامی معروف، چند روزی است شوکه شده‌اند، چرا که


  تکنولوژی  |  

قسمت 6 فصل سوم گرند تور (The Grand Tour) منتشر شد. در این قسمت که “Chinese Food for Thought” نام دارد٬ سه مجری به چین سفر می‌کنند. در ادامه قسمت ششم فصل 3 گرند تور را با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود کنید.


  تکنولوژی  |  

هنگامی که فرد به یک ایده اعتقاد قلبی پیدا می‌کند، حتی با 500 صفحه داده و مدرک نمی‌توان نظرش را تغییر داد. مطالعات اخیر یکی از دلایل این اتفاق را مشخص کرده است: زمانی که شما برای باورهای غلط خود چند بازخورد مثبت دریافت می‌کند، کاملا مطمئن می‌شوید که


  تکنولوژی  |  

تایلند به‌لطف طبیعت زیبا، مردم مهربان و مهمان‌نواز و نیز امکانات گردشگری به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری جنوب شرق آسیا تبدیل شده است و سالانه گردشگران بسیاری از سراسر جهان برای بازدید از دیدنی‌های تایلند و گذران تعطیلات خود، راهی سرزمین هزار


  تکنولوژی  |  

مدیران سایت که از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می‌کنند و افزونه‌ی Simple Social Buttons جهت به اشتراک‌گذاری مطالب سایت خود در شبکه‌های اجتماعی بر روی وردپرس نصب کرده‌اند، باید سریعاً اقدام به به‌روز رسانی این افزونه نمایند، چراکه آسیب‌پذیری کشف