امروز : شنبه, 06 خرداد 1396

کسب و کار

  کسب و کار  |  

در کنفرانس خلق و توسعه که اخیراً در نیویورک برگزار شد، ۱۴ مدیر و مؤسس زن تجربیات خود را از روابط اشتباه و پیامدهای آن با خبرنگاران در میان گذاشتند.سؤال خبرنگاران این بود: «بزرگ‌ترین اشتباه ارتباطی مدیران چیست؟»۱- بین شما و اعضای تیم رابطه‌ای وجود


  کسب و کار  |  

مقاله‌ی مرتبط:۴ روش در راستای آماده سازی استارتاپ برای جذب سرمایه گذارجذب سرمایه‌گذار یکی از سخت‌ترین مراحل کارآفرینی است. سرمایه‌گذاران زیادی وجود دارند که به دنبال سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های موفق هستند.


  کسب و کار  |  

این رویداد در حالی به وقوع می‌پیوندد که لوتوس، دارای ۴۹.۹ درصد از سهام خودروسازی پروتون مالزی نیز محسوب می‌شود و با این اوصاف، جیلی در برند پروتون هم سهیم خواهد شد تا روند سرمایه‌گذاری و تولید خودروهای جدید لوتوس و پروتون تسریع شود.


  کسب و کار  |  

احتمالا شما هم تا به حال شنیده‌اید که انجام دادن چند کار به‌صورت همزمان باعث پایین آمدن بهره‌وری می‌شود. اینکه از یک کار به سراغ کار دیگر بروید باعث به هم خوردن تمرکز می‌شود و سرعت شما را پایین می‌آورد.


  کسب و کار  |  

شاید شنیدن کلمه‌ی استارتاپ تداعی‌گرِ نوابغ جوان و پرانرژی مثل مارک زاکربرگ یا استیو جابز و بیل گیتس در آغاز راهشان باشد؛ ولی در حال حاضر ورود به این حوزه هیچ حد و مرزی ندارد و آمار و ارقام بنیاد کافمن که به‌طور خاص بر وضع و حال کارآفرینان و مؤسسان


  کسب و کار  |  

مقالات مرتبط:چگونه رهبری و فرهنگ سازمانی خود را ارتقاء بدهیم مهمترین ویژگی یک رهبر از زبان کارآفرینان بسیاری از مردم فکر می‌کنند رهبر کسی است که کاریزمای زیادی داشته باشد و همیشه لبخند بزند؛ ولی خصوصیات رهبر ورای این تصورات پیش می‌رود.


  کسب و کار  |  

لازمه سلامت و رفاه شرکت، باانگیزه نگه‌داشتن تیم کاری است. شما نمی‌توانید بدون همراهی یک تیم خوب کسب‌وکارتان را پیش ببرید. برای همین ضروری است راه‌های جدید و خلاقانه‌ای بیابید تا بتوانید هرروز به تیم خود انگیزه بدهید.


  کسب و کار  |  

کسب و کار خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا به‌عنوان یک مدیر اجرایی از تلاش کردن خسته شده‌اید؟ بهتر است بدانید که یک مدیر اجرایی خوب زمانی می‌تواند کشتی آرزوهای خود را به جزیره موفقیت برساند که خود را به‌جای مشتری نهایی کسب‌وکارش بگذارد و تولید


  کسب و کار  |  

به‌‌روزرسانی نسخه‌ی iOS ۱۰.۳ این امکان را فراهم کرده است تا وضعیت سرویس‌های Find My Phone و iCloud را در دستگاه‌های متصل به Apple ID بررسی کنید. علاوه بر این می‌توانید مدل، نسخه نرم‌افزاری، شماره سریال و حتی اطلاعات مربوط به کارت‌های اپل پی فعال در


  کسب و کار  |  

مقاله‌های مرتبط:استرس چیست و چگونه آن را مدیریت کنیمسه روش برای تبدیل استرس به یک ابزار سودمندشما در هر سنی که باشید، باید میان زندگی و کار خود تعادل برقرار کنید. انسان‌ها زمانی که سنشان کم است به دنبال انجام دادن کارهای چالش‌برانگیزتر هستند.